Chmurowisko

Azure Cloud Architect

– Warszawa, Mazowieckie
Employment Type Full-Time
Minimum Experience Mid-level

Poszukujemy Architekta Azure, który wesprze dynamicznie rosnący dział Cloud Software Development w Chmurowisku. Dzięki Tobie będziemy czuli się spokojni, że innowacyjne projekty prowadzone dla naszych międzynarodowych klientów zostaną dostarczone z efektem WOW i satysfakcją po obu stronach.

Obowiązki:

  • Projektowanie i budowa aplikacji chmurowych
  • Analiza wymagań, przygotowywanie założeń do PoC
  • Wsparcie projektów migracyjnych do chmury Azure
  • Uczestnictwo w transferze wiedzy dla Klientów (warsztaty, prezentacje)

Nasze oczekiwania:

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra znajomość Azure, głównie usług PaaS (min. 1 rok)
  • Doświadczenie z technologiami Microsoft / .NET / C# (możesz być również programistą aspirującym do roli architekta, to będzie bardzo duża Twoja zaleta)
  • Dobra znajomość praktyczna minimum 3 z poniższych rozwiązań:
  1. Azure Kubernetes Service
  2. Service Fabric
  3. Cosmos DB
  4. Azure IoT Hub
  5. Azure App Services
  6. HDInsight
  7. Serverless (Azure Functions, Logic Apps, Event Grid)
  8. Service Bus/Event Hub
  9. Azure Storage
  • Znajomość architektur MS Azure takich jak: Lambda Architecture, Real-Time Data Processing, Containerization, Web Applications, IoT Solutions, Big Data (Analytics)
  • Praktyczne wykorzystanie Azure DevOps
  • Znajomość AI i Machine Learning na platformie Azure będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • Język angielski na poziomie minimum komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Elastyczną i bardzo atrakcyjną formę zatrudnienia - możliwość pracy zdalnej z całej Polski.
  • Nieograniczone możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji
  • Podstawowe wynagrodzenie na poziomie 12-18 tys. zł netto (B2B) w zależności od Twojego doświadczenia.
  • System premiowy
  • Realny wpływ na sukces naszej firmy w Polsce i za granicą
  • Unikalną kulturę firmy
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej Rodziny

W ramach procesu aplikacji prosimy o zawarcie oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Azure Cloud Architect, prowadzonym przez firmę Chmurowisko sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Teligi 5/8. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne".

Thank You
Your application was submitted successfully.
  • Location
    Warszawa, Mazowieckie
  • Employment Type
    Full-Time
  • Minimum Experience
    Mid-level
  • Powered by